All for Joomla All for Webmasters
Büyükşehir Mah. Belediye Cad.
No:18 / Kat:7 Beylikdüzü / İst
Müşteri Hizmetleri
(0212) 400 01 01
Online Destek
Hergün 09:00 - 19:30
Online Kayıt

Sürücü Kursu ; Gün içinde binlerce araç şehirlerde, beldelerde ve ilçelerde yollara çıkıyor. Araçların sadece sahibi olmak araçları kullanmaya yetmiyor. Mutlaka her bir sürücüde ehliyetin olması dünya ve ülkemiz kurallarına göre mecbur görülüyor. İyi bir sürücü olmak kazalardan uzak durmaya da insanlar için yardımcı oluyor. İyi bir sürücü olabilmek için mutlaka kişilerin ehliyetlerini iyi bir sürücü kursu eşliğinde alması gerekiyor. Ülkemizde her yıl trafik kazalarından dolayı yüzlerce kişinin yaşamının son bulması sürücülerin ehliyetlerinin ve aldıkları eğitimlerin incelenmesine neden oldu. Sürücü ehliyetlerinin incelenmesi sonucunda sürücülerin bir çoğununun ehliyet alma aşamasında bazı araç sürme inceliklerini öğrenmedikleri meydana çıktı.

Beylikdüzü Sürücü Kursu olarak siz değerli okurlarımıza bu makalemizin içeriğinde sürüş inceliklerinin ne kadar önemli olduğu hakkında bilgiler verelim istedik. Beylikdüzü Ehliyet Kursu olarak bizler vermiş olduğumuz ehliyet kurslarında araç sürüşüne dair tüm inceliklerin eğitime gelmiş her kişi tarafından öğrenilmesini sağlayarak başvuru sahiplerine ehliyetlerini teslim etmekteyiz. Sürüş inceliklerinin öğrenilmesindeki başlıca nedenler kaza yapmadan, kurallara tam uyarak araç kullanılabilmesidir.

Ehliyet Kursu

İstanbul Ehliyet Kursu eğitim bünyesinde binek olarak kullanılabilir her tür araç için sürücü ehliyeti vermekteyiz. Sürücü ehliyeti almak için telefon numaralarımızdan ve iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Ehliyet almak azim ve eğitim isteyen bir iştir. Geçiştirici yöntemler ile ehliyet veren sürücü kursu türleri her zaman kişilerin trafiğe çıktıklarında daha çok kaza yapmalarına neden olmaktadır. İyi bir eğitim sonrasında alınmış olan ehliyet kişilerin kaza yapmadan daha emniyetli bir şekilde araç kullanmalarını sağlamaktadır. İstanbul Sürücü Kursu olarak A sınıfı sürücü belgesi, B sınıfı sürücü belgesi, B otomatik sürücü belgesi ve özel direksiyon eğitimi eğitimli hocalarımız tarafından verilmektedir. Yukarıda saymış olduğumuz ehliyet türleri her bir 10 yılda yenilenmesi gereken ehliyet türleridir. Tarafımızca siz değerli ehliyet talebi olan öğrencilerimize motosiklet, ATV, otomobil, kamyonet, kamyon, çekici, minibüs, otobüs, iş makinesi, traktör, engelli otomobili, otomatik vites ehliyeti, src 1 belgesi, src 2 belgesi, serc 3 belgesi ve src 4 belgesi eğitimler sonrası verilmektedir.

Yazar

Hemen Ara